top of page

SPETSIALISTID

füsioterapeut Pärnus Liisu Rõigas

Liisu Rõigas

Füsioterapeut , MSc. Toitumisnõustaja

FYSIOwell stuudio asutaja

Liisu on omandanud füsioteraapia eriala magistriõppe Tartu Ülikoolis ning omab füsioterapeudi kutsetunnistuse kõrgeimat taset (tase 7). Pärast ülikooli lõpetamist on ta läbinud praktika Saksamaal, osalenud erialastel koolitustel nii Eestis kui välismaal ning töötanud 8 aastat  täiskasvanute, beebide ja lastega nii kliinilises keskkonnas kui erasektoris. 

Erinevate inimestega töötades sai üha enam selgeks, et teatud probleeme oleks võimalik vältida, kui paneksime rohkem rõhku ennetustegevusele. Kuna üheks oluliseks aspektiks selle juures on tervist toetav toitumine, lõpetas Liisu Annely Sootsi Tervisekoolis ka toitumisnõustaja õppe.

Kombineerides teadmisi füsioteraapiast ja teadlikust toitumisest saab kliente veelgi mitmekülgsemalt aidata, et nad saaksid elada võimalikult kvaliteetset elu!

Berta Ringas

Massöör

Berta on omandanud masssööri eriala M.I. Massaažikoolis. Lisaks on ta täiendõppena omandanud laavakivimassaži, kupumassaži, meemassaži ning pea- ja turjamassaaži kursused. Berta on massöörina praktiseerinud 4 aastat.

Berta eesmärgiks on aidata klientidel kasvõi hetkeks argipäevamuredest kõrvale astuda.

Pakutavad teenused:

  • Massaaž

  • Kupumassaaž

  • Laavakivimassaaž

  • Peamassaaž

Berta Ringas, massöör Pärnus
bottom of page