top of page

SPETSIALISTID

füsioterapeut Pärnus Liisu Rõigas

Liisu Rõigas

Füsioterapeut , MSc. Toitumisnõustaja

FYSIOwell stuudio asutaja

Liisu on omandanud füsioteraapia eriala magistriõppe Tartu Ülikoolis ning omab füsioterapeudi kutsetunnistuse kõrgeimat taset (tase 7). Pärast ülikooli lõpetamist on ta läbinud praktika Saksamaal, osalenud erialastel koolitustel nii Eestis kui välismaal ning töötanud 10 aastat  täiskasvanute, beebide ja lastega nii kliinilises keskkonnas kui erakabinettides. Hetkel on nõu ja jõuga abiks ka Poseidoni jalgpalliklubile. 

Kuna Liisu ise ei kujutaks elu ilma liikumiseta ette, on tema eesmärgiks hoida inimesi aktiivsetena ja motiveerida kõiki rohkem liikuma. Tema suureks kireks on jõutreeningud ja seetõttu on ta selles vallas ennast pidevalt täiendanud nii erinevatel koolitustel kui ka ise praktiseerides.

Olles aastaid füsioterapeudina töätanud, sai üha enam selgeks, et teatud probleeme oleks võimalik vältida, kui paneksime rohkem rõhku ennetustegevusele. Kuna üheks oluliseks aspektiks selle juures on ka tervist toetav toitumine, lõpetas Liisu Annely Sootsi Tervisekoolis ka toitumisnõustaja õppe.

Kombineerides teadmisi füsioteraapiast ja teadlikust toitumisest saab kliente veelgi mitmekülgsemalt aidata, et nad saaksid elada võimalikult kvaliteetset elu!

bottom of page