top of page

SPETSIALISTID

DSC_2794kodukas.JPG

Liisu Rõigas

Füsioterapeut , MSc

Toitumisnõustaja

Liisu on omandanud füsioteraapia eriala magistriõppe Tartu Ülikoolis ning omab füsioterapeudi kutsetunnistuse kõrgeimat taset (tase 7). Pärast ülikooli lõpetamist on ta läbinud praktika Saksamaal, osalenud erialastel koolitustel nii Eestis kui välismaal ning töötanud 8 aastat  täiskasvanute, beebide ja lastega nii kliinilises keskkonnas kui erasektoris. 

Erinevate inimestega töötades sai üha enam selgeks, et teatud probleeme oleks võimalik vältida, kui paneksime rohkem rõhku ennetustegevusele. Kuna üheks oluliseks aspektiks selle juures on tervist toetav toitumine, lõpetas Liisu Annely Sootsi Tervisekoolis ka toitumisnõustaja õppe.

Kombineerides teadmisi füsioteraapiast ja teadlikust toitumisest saab kliente veelgi mitmekülgsemalt aidata, et nad saaksid elada võimalikult kvaliteetset elu!

Berta Ringas

Massöör

Berta on omandanud masssööri eriala M.I. Massaažikoolis. Lisaks on ta täiendõppena omandanud laavakivimassaži, kupumassaži, meemassaži ning pea- ja turjamassaaži kursused. Berta on massöörina praktiseerinud 4 aastat.

Berta eesmärgiks on aidata klientidel kasvõi hetkeks argipäevamuredest kõrvale astuda.

Pakutavad teenused:

  • Massaaž

  • Kupumassaaž

  • Laavakivimassaaž

  • Peamassaaž

DSC_2882kodukas.JPG
DSC_2363kodukas.JPG

Sandra Õunapuu

Beebide muusikaõpetaja

Sandra on õppinud aastaid solistiõpet, käsikellamängu ja olnud erinevate kooride koosseisudes. Hetkel kuulub ta samuti naiskoori koosseisu. Sandra armastab laulmist, pillimängu ning muusikat ja kõike sellega seonduvat. Ta läheneb muusikale loominguliselt ja omanäoliste harjutustega, mis toetavad igakülgselt beebide ja väikelaste arengut.

bottom of page